VÝHODNÉ PONUKY SA OBJAVUJÚ VŠADE

Aplikácia Ponuky vás informuje o výhodných ponukách našich partnerov na vašej trase. Zistíte, že u predajcov, na partnerských čerpacích staniciach alebo v reštauráciách získate výhodné zľavy. Všetky ponuky sú dostupné iba majiteľom vozidiel ŠKODA, ktorí používajú aplikáciu Ponuky. Aplikácia je zadarmo a stačí ju len aktivovať.

NA AKÉ VÝHODY SA MÔŽETE TEŠIŤ?

V závislosti na vašej polohe môžete využívať výhody špeciálnych ponúk našich partnerov. Vzhľadom na to, že počet našich partnerov neustále rastie, čakajú vás v budúcnosti ďalšie a ďalšie výhody.

ŠKODA

Svoje auto na nadchádzajúcu sezónu si nechajte skontrolovať a pripraviť lacnejšie u nás. Využite pritom naše zľavy.

ČERPACIE STANICE

Na našich partnerských čerpacích staniciach ušetríte peniaze pri každom tankovaní. Môžete sa tešiť aj na ďalšie benefity.

REŠTAURÁCIE

Zažeňte svoj hlad v našich partnerských reštauráciách. S chutnou zľavou si to užijete ešte viac!

ĎALŠIE ZĽAVY

Vychádzame v ústrety rôznorodým potrebám zákazníkov, takže si môžete vybrať zo širokej škály odvetví a produktov ponúkaných našimi partnermi. Pravidelne aktualizované portfólio v súčasnosti zahŕňa poskytovateľov donášky jedla, maloobchodné predajne a zdieľanú mobilitu.

AKO TO FUNGUJE?

OBJAVTE ŠPECIÁLNE PONUKY NAŠICH PARTNEROV

Kedykoľvek na svojej trase míňate niektorého z našich partnerov, infotainment systém automaticky zobrazí ich aktuálne špeciálne ponuky.

ZÍSKAJTE ZĽAVOVÉ KUPÓNY E-MAILOM

Kliknutím na ponuku zobrazíte jej podrobnosti. Kliknutím na tlačidlo "Získať kupón" získate zľavový kupón. Bude vám ihneď zaslaný na vašu e-mailovú adresu.

NAVEDIEME VÁS NA ADRESY NAŠICH PARTNEROV

Pokiaľ si nie ste istí, ako sa k niektorému z našich partnerov dostať, môžete sa na jeho adresu nechať naviesť kliknutím na tlačidlo "Navigovať".

UPLATNITE ZĽAVY U NAŠICH PARTNEROV

Jednoducho ukážte nášmu partnerovi zľavový kupón, ktorý vám bol zaslaný e‑mailom. Teraz už zostáva len využiť špeciálnu ponuku!

AKO AKTIVOVAŤ APLIKÁCIU

Ako si aktivovať službu Ponuky vo vašom vozidle

AVAILABILITY FOR YOUR ŠKODA

You can check the availability of the app for your ŠKODA here. The Offers app is available for cars with the latest generation of Amundsen or Columbus infotainment systems and with ŠKODA Connect services activated.

OBJAVTE ĎALŠIE APLIKÁCIE PRE VÁŠ INFOTAINMENT

TRAFFICATION

Pomôžte všetkým jazdiť bezpečnejšie. Aplikácia vás informuje o dianí sa na trase priamo prostredníctvom displeja infotainment systému. Upozorní vás tiež ak vchádzate na diaľnicu v nesprávnom smere.

POČASIE

Táto aplikácia vás informuje o počasí vo vašej aktuálnej polohe a tiež na celej trase. Počasie vo vašej cieľovej destinácii vás už tiež viac neprekvapí

KALENDÁR

Majte prehľad o svojom kalendári. Kalendár môžete prepojiť s vašim účtom Google, skontrolovať váš program alebo dokonca uskutočniť telekonferenciu z vášho vozidla.

SPRÁVY

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

ONLINE MANUÁL

Rozsvieti sa neznáma výstražná kontrolka alebo neviete, ako vymeniť defekt? Online manuál vám zaistí, že budete mať návod k obsluhe svojho vozidla vždy po ruke, nech už ste kdekoľvek.