Prejdené kilometre nie sú len na meranie vzdialenosti.

Znamenajú zážitky.

Získané skúsenosti, využité príležitosti a prežité príbehy. Všetky pocity a okamihy, ktoré ste cestou zažili. Nové poznatky a nové odpovede. Prejdené kilometre merajú váš život.

Poďte spoznať nepoznané a objavte svet okolo vás. Chceme byť pri tom.

Každý kilometer stojí za to

Sme tu pre vás

Chceme vám pomôcť, aby ste aj vy začali objavovať krásy sveta okolo vás. A najlepšie ešte dnes.

Pýtate sa ako?

Náš cieľ

Pomôžeme svetu žiť rozumnejšie.

Ako spoločnosť, ktorá existuje už viac ako 120 rokov, si dobre uvedomujeme, v akom svete žijeme. Vo svete, v ktorom priveľa možností často vedie k zmätku. Jediným východiskom z tejto situácie je ponúkať vám riešenia, ktoré naopak život zjednodušujú. Skúmame inteligentnejšie spôsoby vytvárania produktov a hľadania nových odpovedí na vaše otázky.

Naša rola

Váš odvážny spoločník pri objavovaní sveta.

Cesty, veľké alebo malé, sú vždy lepšie s partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Našou úlohou je byť vaším odvážnym spoločníkom, ktorý vám pomôže objavovať svet. Niekto, kto vás povzbudí a inšpiruje, podnieti vašu zvedavosť. A dostane vás do cieľa v solídnom štýle.

Naša misia

Moderná bezbariérová mobilita so všetkým, čo potrebujete, a s drobnými prekvapeniami, ktoré máte tak radi.

Naše poslanie pomôže pretaviť našu víziu do konkrétnej podoby. Cesta z bodu A do bodu B by mala byť jednoduchá, efektívna a mala by prinášať radosť z každého kilometra. Našou úlohou je umožniť vám preskúmať všetko, čo svet naokolo ponúka. Naším poslaním je poskytovať moderné riešenia prístupnej mobility so všetkým, čo potrebujete, a s drobnými prekvapeniami, ktoré máte radi.

Naše hodnoty

Definujú, kto sme a kam smerujeme. Sú každodennou súčasťou všetkého, čo robíme.

Ľudská

Byť ľudský znamená uvedomovať si, že všetci sme rovnakí v tom, akí veľmi sme rozdielni. Znamená to usmievať sa na blízkych a niekedy aj na úplne neznámych. Znamená to žiť pre veľké chvíle a užívať si tie malé. A pre nás to znamená uspokojovať potreby ľudí ešte predtým, ako si ich sami uvedomia. 

Zjednodušujúca

Zachovať jednoduchosť nie je až také jednoduché. Ako to teda robíme? Začneme tým, že odstránime všetko, čo nie je dôležité. Kým nezostane len to, na čom skutočne záleží. Všetkému potom nájdeme svoje vlastné miesto. Pretože keď máte menej starostí, máte viac dôvodov na život. O tom je jednoduchosť.

Prekvapujúca

Rovnako ako vy, aj my milujeme dobré prekvapenia. Prekvapí vás, keď dostanete viac, ako ste očakávali, alebo keď sú pekné veci zároveň aj užitočné. Keď zažijete viac, bez toho, aby ste museli aj viac míňať. Prekvapenia sú kľúčom pre život, ktorý žijeme.

Nový dizajnový jazyk

Nová podoba značky Škoda, ktorú nadobúda pri posúvaní vpred, sa odráža aj na tvarovaní našich vozidiel. Pevné a robustné línie vám dodajú istotu, vďaka ktorej máte možnosť slobodne objavovať a zároveň sa cítiť chránení. Materiály a tvary sa budú prelínať tak, aby ponúkali pocit ľahkosti a jednoduchosti v spojení s charakteristickým vzhľadom.

Vitajte v Modern Solid – našom jedinečnom prístupe k riešeniam mobility, ktoré vyzerajú solídne, pôsobia autenticky a zostávajú funkčné.

Naša nová firemná identita

Vzrušujúcou premenou prešli nielen naše vozidlá, ale aj značka. Osviežili sme našu firemnú identitu novým logom, slovným označením a aktualizovali sme celú komunikáciu. Spoločne odrážajú myslenie značky Škoda zamerané na budúcnosť.

Naša budúcnosť

Smerom do budúcnosti: Škoda v roku 2030

Jedinou cestou, ako predvídať budúcnosť, je vytvoriť ju. A pre ambicióznu značku to platí dvakrát. Vytvorili sme strategický plán, ktorý bude odrážať meniace sa potreby meniaceho sa sveta. Elektrifikácia a digitalizácia sú základom stratégie Škoda Next Level, pričom elektrické vozidlá tvoria minimálne polovicu nášho produktového portfólia.