Predaj veľkoodberateľom

Fleetový program ŠKODA

Fleetový program zastrešuje dodávky nových vozidiel do flotíl firemných zákazníkov po celej Slovenskej republike. Predaj veľkoodberateľom tvorí významnú časť odbytu značky ŠKODA, ktorá si v tomto segmente dlhodobo udržuje dominantné postavenie.

Značka ŠKODA disponuje rozsiahlou produktovou ponukou dostupnou v širokej sieti autorizovaných predajných partnerov a certifikovaných špecialistov opráv po nehodách . Špecializované poradenstvo v oblasti fleetového predaja je teraz pripravované v rámci projektu ŠKODA fleetové centrá.

Nezávislé štúdie a skúsenosti odborníkov opakovane potvrdzujú vysokú zostatkovú hodnotu vozidiel ŠKODA, ktorá tvorí zásadnú položku kalkulácie celkových nákladov. ŠKODA vo svojej palete modelov ponúka ako ekonomické tak i ekologické riešenia, ktoré optimalizujú spotrebu energie a šetrne pristupujú k životnému prostrediu.

Vozidlá ŠKODA ponúkajú zákazníkom okrem výhodných ekonomických aspektov prevádzky a vynikajúceho pomeru ceny a hodnoty tiež vysokú úroveň komfortu a nadštandardné priestorové parametre, plnia najvyššie bezpečnostné nároky a zaujmú celým radom moderných technologických riešení.

Odoberáte aspoň 3 vozidlá počas 12 mesiacov?

A viete, že ste fleetovým zákazníkom? Fleetový program pre vás predstavuje zvýhodnené podmienky pri nákupe nových vozidiel. Firemní zákazníci môžu dosiahnuť veľkoodberateľské zľavy už pri odbere troch nových vozidiel za dvanásť mesiacov a to u ktoréhokoľvek z autorizovaných predajcov značky ŠKODA.

Vedľa fleetového programu sú podporovaní tiež jednotlivci. Podpora formou Cieľových skupín je určená prevažne pre občanov so zdravotným postihnutím, charitatívne organizácie a ďalšie vybrané skupiny.

V rámci podpory zdravotne znevýhodnených jedincov ponúka ŠKODA AUTO komplexný program riešenie dopravnej mobility s názvom ŠKODA Handy.

Spočítajte si, koľko Vám CNG ušetrí!

Aby ste získali konkrétnu predstavu o výhodách prevádzky na stlačený zemný plyn, pripravili sme pre Vás kalkulačku nákladov na pohonné hmoty. S ňou získáte pádne argumenty pre nasadenie Octavia G-TEC do Vášho vozového parku.

Obráťte sa na našich kolegov

Fleetový predaj

Veronika Martinická

Koordinátor Fleetového predaja

Ing. Gabriela Kelešiová

Fleetový predaj

Ing. Peter Slovák

Fleetový predaj