Škoda Vault

Škoda Vault je platforma, ktorá nám umožňuje spoluvytvárať a predvádzať kreativitu našej komunity prostredníctvom sily NFT a Metaverse. Zákazníci a fanúšikovia značky Škoda budú môcť vďaka týmto novým technológiám preskúmať Vault pohlcujúcim a pútavým spôsobom.

Metaverse

Vitajte na ostrove Škodaverse venovanom Škoda eMobilite. Objavte Škoda Enyaq Coupé RS iV, absolvujte skúšobnú jazdu alebo navštívte našu NFT galériu.

NFT

Jazdíme na koni histórie. Oslavujeme prvú Tour de France Femme avec Zwift s kolekciou We Love Cycling NFT, ktorú navrhla Ilona Polanski.

Virtuálna realita

3D náčrt v jazyku Škoda Modern Solid, ktorý naživo vo VR vytvoril Štěpán Kál, sa premenil na NFT.

Rozšírená realita

Škoda Enyaq Coupé iV

Objavte možnosti Enyaq Coupé iV, pozrite si detaily zvnútra aj zvonku, vytvorte si ho podľa seba. Zistite, ako rýchlo sa dobije batéria, užite si jednoduché parkovanie na diaľku a preskúmajte hranie v rozšírenej realite. Zábava pri dobíjaní.

Škoda Karoq

Zoznámte sa s novým modelom Škoda Karoq. Vezmite ho na virtuálnu jazdu. Prispôsobte si vzhľad podľa seba a vychutnajte si jazdu pomocou webAR. Preskúmajte v AR a vyskúšajte si to už teraz.

Škoda Fabia

Preskúmajte Škoda Fabia pomocou nášho 3D vizualizéra. Vytvorte si vlastný vzhľad, vyberte si svoj štýl, interiér a zaparkujte tam, kde sa vám to páči.

Hry

Štúdia Škoda Vision GT bola navrhnutá predovšetkým pre herný a digitálny svet budúcnosti. Fyzický model bol vytvorený pomocou 3D tlače. Dôležitým aspektom bolo aj naše dedičstvo a zručné remeselné spracovanie oddelenia Škoda Design.