Zabezpečte si ešte väčšiu bezpečnosť na cestách! Aplikácia Traffication vás informuje o dianí sa na cestách a môže vás dokonca varovať, v prípade, ak vchádzate na diaľnicu v nesprávnom smere. To všetko bez nutnosti otvárania aplikácie pri každej jazde – je vždy spustená na pozadí. Získajte bezplatnú skúšobnú verziu aplikácie hneď teraz!

ČO TÁTO APLIKÁCIA DOKÁŽE?

Upozornenie na nesprávny smer jazdy

 

Automatické upozornenie od ostatných vodičov ŠKODA

 

Výstraha pred nepriaznivým počasím

 

Manuálne upozornenie od ostatných vodičov ŠKODA

 

AKO NAINŠTALOVAŤ APLIKÁCIU

Objednajte si aplikáciu a nainštaluje ju do infotainment systému svojho vozidla. Ako na to?

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM INFOTAINMENT SYSTÉMU

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM PORTÁLU ŠKODA CONNECT

DOSTUPNOSŤ PRE VAŠE VOZIDLO ŠKODA

Dostupnosť aplikácie pre vaše vozidlo ŠKODA si môžete overiť tu. Aplikácia Počasie je k dispozícii pre vozidlá s najnovšou generáciou infotainment systémov Amundsen alebo Columbus a s aktivovanými službami ŠKODA Connect.

OBJAVTE ĎALŠIE APLIKÁCIE PRE VÁŠ INFOTAINMENT

PONUKY

Využite zľavy, ktoré na vašej trase ponúkajú naši zmluvní partneri. Príjemné zľavy a špeciálne ponuky sú k dispozícii napríklad na čerpacích staniciach, v obchodných reťazcoch a reštauráciách.

KALENDÁR

Majte prehľad o svojom kalendári. Kalendár môžete prepojiť s vašim účtom Google, skontrolovať váš program alebo dokonca uskutočniť telekonferenciu z vášho vozidla

POČASIE

Táto aplikácia vás informuje o počasí vo vašej aktuálnej polohe a tiež na celej trase. Počasie vo vašej cieľovej destinácii vás už tiež viac neprekvapí

SPRÁVY

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

ONLINE MANUÁL

Rozsvieti sa neznáma výstražná kontrolka alebo neviete, ako vymeniť defekt? Online manuál vám zaistí, že budete mať návod k obsluhe svojho vozidla vždy po ruke, nech už ste kdekoľvek.