Sledujte, čo sa deje okolo vás! Zaujímate sa o domáce alebo zahraničné spravodajstvo, obchod, politiku alebo šport? Všetko môžete mať k dispozícii vo svojom infotainment systéme. Zaobstarajte si aplikáciu zdarma hneď teraz a začnite si užívať spravodajstvo každý deň!

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

Pridajte svoje obľúbené kanály


Vyberte si, čo vás zaujíma


Vyhľadávajte podľa kľúčových slov


AKO NAINŠTALOVAŤ APLIKÁCIU

Objednajte si aplikáciu a nainštaluje ju do infotainment systému svojho vozidla. Ako na to?

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM INFOTAINMENT SYSTÉMU

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM PORTÁLU ŠKODA CONNECT

DOSTUPNOSŤ PRE VAŠE VOZIDLO ŠKODA

Dostupnosť aplikácie pre vaše vozidlo ŠKODA si môžete overiť tu. Aplikácia Správy je k dispozícii pre vozidlá s najnovšou generáciou infotainment systémov Amundsen alebo Columbus a s aktivovanými službami ŠKODA Connect.

OBJAVTE ĎALŠIE APLIKÁCIE PRE VÁŠ INFOTAINMENT

PONUKY

Využite zľavy, ktoré na vašej trase ponúkajú naši zmluvní partneri. Príjemné zľavy a špeciálne ponuky sú k dispozícii napríklad na čerpacích staniciach, v obchodných reťazcoch a reštauráciách.

KALENDÁR

Majte prehľad o svojom kalendári. Kalendár môžete prepojiť s vašim účtom Google, skontrolovať váš program alebo dokonca uskutočniť telekonferenciu z vášho vozidla.

TRAFFICATION

Pomôžte všetkým jazdiť bezpečnejšie. Aplikácia vás informuje o dianí sa na trase priamo prostredníctvom displeja infotainment systému. Upozorní vás tiež ak vchádzate na diaľnicu v nesprávnom smere.

POČASIE

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

ONLINE MANUÁL

Rozsvieti sa neznáma výstražná kontrolka alebo neviete, ako vymeniť defekt? Online manuál vám zaistí, že budete mať návod k obsluhe svojho vozidla vždy po ruke, nech už ste kdekoľvek.