Trávite veľa času za volantom? Rozšírte svoj infotainment systém o niektorú z ďalších aplikácií a dajte vašej jazde vlastný rozmer! Už viac nezmeškáte schôdzku, získate výhodné ponuky, nech už ste kdekoľvek alebo sa vopred pripravíte na počasie v cieľovej destinácii. To všetko vďaka infotainment aplikáciám, ktoré sú súčasťou služieb Škoda Connect.

Aké sú výhody?

Bezpečná jazda

Nemusíte sa rozptyľovať neustálym pohľadom na displej mobilného telefónu. Všetko je zobrazené na displeji infotainment systému, ktorý je v blízkosti vášho zorného poľa a vaša jazda je tak bezpečnejšia.

Bezplatné skúšobné obdobie

Niektoré aplikácie sú zdarma po dobu šiestich mesiacov alebo jedného roku, iné ostávajú zdarma bez obmedzenia (v závislosti na aplikácii). Stačí sa uistiť, že mate aktivované služby Škoda Connect a môžete začať.

Jednoduchá inštalácia

Aplikáciu je možné jednoducho objednať, nainštalovať alebo aktivovať priamo v infotainment systéme alebo prostredníctvom portálu Škoda Connect – na diaľku v pohodlí domova.

Z akých aplikácií si môžete vybrať?

Ak vlastníte vozidlo Škoda s najnovším infotainment systémom a mate aktivované služby Škoda Connect, môžete svoj infotainment systém vo vozidle rozšíriť o nasledujúce aplikácie. Dostupnosť aplikácií pre vaše vozidlo si môžete overiť tu.

Kalendár

Majte prehľad o svojom kalendári. Kalendár môžete prepojiť s vašim účtom Google, skontrolovať váš program alebo dokonca uskutočniť telekonferenciu z vášho vozidla.

Ponuky

Využite zľavy, ktoré na vašej trase ponúkajú naši zmluvní partneri. Príjemné zľavy a špeciálne ponuky sú k dispozícii napríklad na čerpacích staniciach, v obchodných reťazcoch a reštauráciách.

Traffication

Pomôžte všetkým jazdiť bezpečnejšie. Aplikácia vás informuje o dianí sa na trase priamo prostredníctvom displeja infotainment systému. Upozorní vás tiež ak vchádzate na diaľnicu v protismere.

Počasie

Táto aplikácia vás informuje o počasí vo vašej aktuálnej polohe a tiež na celej trase. Počasie vo vašej cieľovej destinácii vás už tiež viac neprekvapí.

Správy

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

Online manuál

Rozsvieti sa neznáma výstražná kontrolka alebo neviete, ako vymeniť defekt? Online manuál vám zaistí, že budete mať návod k obsluhe svojho vozidla vždy po ruke, nech už ste kdekoľvek.

Vybrali ste si?

Objednajte, nainštalujte alebo aktivujte aplikáciu priamo v infotainment systéme vášho vozidla hneď teraz online prostredníctvom portálu Škoda Connect!

Mohlo by vás tiež zaujímať

Aké služby ponúka Škoda Connect

Aplikácie pre infotainment sú súčasťou balíka služieb Škoda Connect. Pozrite sa, aké ďalšie služby ponúka Škoda Connect.

Dostupnosť služieb Škoda Connect

Neviete, či sú pre vaše vozidlo dostupné určité služby? Pozrite sa na zoznam dostupnosti služieb Škoda Connect pre modely Škoda.