Servisný balík: Pneumatiky

Tento výhodný balík je pripravený pre všetkých, ktorí chcú dopriať svojmu vozidlu tú najlepšiu starostlivosť o pneumatiky a sebe pokoj a istotu, že budú mať na vozidle správne pneumatiky, o ktoré je správne postarané v dobe, keď sa nepoužívajú. Je možné si ho zakúpiť pre všetky vozidlá z aktuálnej ponuky.

Servisný balík Pneumatiky v sebe zahŕňa nasledovné položky:

- dodanie 1 sady nových zimných pneumatík (nie kompletných kolies)

- prezutie a vyváženie všetkých 4 kolies 2x ročne

- uskladnenie nepoužívanej sady pneumatík

Dodaný rozmer zimných pneumatík je závislý od rozmeru letných pneumatík dodaných na novom vozidle z výroby. Dostupné sú 2 druhy balíkov podľa rozmerov originálnych pneumatík na vozidle – Štandard a Extra. Toto rozdelenie je pre každý model vozidla rôzne. Ako príklad uvádzame vozidlo Škoda Fabia:

Štandard: 185/65 R15, 195/55 R16

Extra: 215/45 R17

Cenová úroveň dodaných pneumatík je závislá od modelu vozidla, pre modely Fabia, Scala a Kamiq – pneumatiky značky Matador, Barum, Sava, Semperit, Fulda, prípadne iné do maximálnej ceny týchto značiek. Pre vozidlá Octavia, Karoq, Kodiaq, Superb a Enyaq – pneumatiky bez rozdielu značky. Servisný balík Pneumatiky je možné objednať na vozidlo samostatne, alebo v kombinácii s balíkom údržby Basic, alebo Professional. O kompletnej ponuke servisného balíka Škoda Service Care Pneumatiky sa môžete informovať u každého autorizovaného partnera Škoda alebo na skoda-auto.sk.

Ceny servisných balíkov

Máte záujem o niečo iné?

Servisné balíky Basic a Professional

Servisné balíky pokrývajú náklady spojené s údržbou nového vozidla Škoda, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom.

Servisný balík Basic pre jazdené vozidlá

Balík služieb, ktorý zahŕňa všetky výhody balíka Basic a navyše pokrýva aj náklady na výmenu väčšiny komponentov, ktoré podliehajú opotrebovaniu pri bežnej prevádzke vozidla.