V starostlivosti o vozidlo sme tá najlepšia voľba

Servisné balíky zabezpečia vášmu vozidlu nielen kráľovskú starostlivosť, ale znamenajú aj výborné riešenie pre tých, ktorí chcú čo najlepšie zhodnotiť svoje peniaze.

Servisné balíky pokryjú vaše náklady spojené s výrobcom predpísanou údržbou a výmenou komponentov, ktoré podliehajú bežnému opotrebovaniu pri každodennej prevádzke vozidla podľa jeho druhu.

V ponuke máme servisné balíky na nové aj jazdené vozidlá.

Vďaka našim profesionálne vyškoleným pracovníkom, prvotriednej servisnej sieti Škoda a vysokokvalitným Škoda Originálnym dielcom vám ponúkame tú najlepšiu starostlivosť o vaše vozidlo.

Servisné balíky a balíky pneumatík sú platné len na území Slovenskej republiky.

Servisné balíky Basic a Professional

Servisné balíky pokrývajú náklady spojené s údržbou nového vozidla Škoda, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom.

Servisný balík Pneumatiky

Tento výhodný balík je pripravený pre všetkých, ktorí chcú dopriať svojmu novému vozidlu tú najlepšiu starostlivosť o pneumatiky. Je možné si ho zakúpiť pre všetky vozidlá z aktuálnej ponuky.

Servisný balík Basic pre jazdené vozidlá

Pokrýva náklady spojené so základnou údržbou jazdeného vozidla Škoda, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom.

Už žiadne neočakávané výdavky!