BALÍK SLUŽIEB INFOTAINMENT ONLINE

Pripojením vášho infotainment systému k internetu získate možnosť využívať širokú ponuku online služieb, vrátane dopravných informácií, spravodajstva a predpovede počasia.

Balík služieb Care Connect

Tento balík obsahuje dva druhy služieb: Proaktívny servis, vďaka ktorým ste v spojení s vašim servisným partnerom, a Vzdialený prístup, na správu vozidla, aj keď pri ňom práve nie ste.

Núdzové volanie

V prípade havárie alebo inej núdzovej situácie dokáže vaše vozidlo automaticky privolať pomoc. Pomoc môžete privolať aj ručne, stlačením tlačidla na stropnom paneli.

Portál ŠKODA Connect

Prostredníctvom portálu ŠKODA Connect môžete jednoducho a pohodlne spravovať váš uživateľský účet priamo zo svojho počítača. Ak vám viac vyhovuje práca s mobilom, k dispozícii máme aj mobilnú aplikáciu ŠKODA Connect. Aby ste mohli plne využívať možnosti portálu ŠKODA Connect, musíte sa najskôr zaregistrovať a aktivovať si požadované služby.

Portál ŠKODA Connect - Registrácia a aktivácia (ENG)
Portál ŠKODA Connect - Registrácia a aktivácia (ENG)
pdf (5.3 MB)

Plánovanie servisu

Služba Plánovanie návštevy servisu je súčasťou balíčka Care Connect - Proaktívna servis.

Aktivujte svojho obľúbeného servisného partnera a vaše vozidlo tohto servisného partnera automaticky informuje v prípade servisnej potreby. Informácie ohľadom výmeny oleja a servisnej prehliadky sa odosielajú automaticky do servisu 14 dní pred rozsvietením kontrolky.

Pri vozidlách vyrobených po KT 31/2018 vaše vozidlo bude zasielať informácie v prípade rozsvietenia týchto kontroliek - viď nižšie. Týka všetkých vozidiel s proaktívneho servisom i skôr vyrobených.

Detailné špecifikácie kontroliek nájdete v návode na obsluhu vozidla.

* ŠKODA AUTO si vyhradzuje právo zmeniť rozsah výstražných svetiel bez predchádzajúceho upozornenia.