Niektorí hľadajú dobrodružstvo, iní sa odviažu v umení. Niekoho unáša zvedavosť, motivácia dosiahnuť nemožné alebo slobodná myseľ. Niekto sa narodí ako dobrodruh a iný bude vždy hrdinom. Všetkých nás inšpirujú iné veci, jedno však máme všetci spoločné, všetky ciele spája jediné: cesta.

Pripravení na všetko

Filozofia značky ŠKODA je predovšetkým o našom dlhoročnom dedičstve, láske k funkčným technológiam a praktickému dizajnu. To všetko nás každý deň poháňa vpred; aby ste mohli vy byť kreatívnejší, slobodnejší, úspešnejší a žili plnohodnejší život. Všetci si musíme uvedomovať svoj skutočný potenciál. My to robíme takto.

Pre obetavých

Už viac ako 100 rokov pomáhame chrániť životy aj majetok ľudí. Či už to boli naše legendárne sanitky v minulosti alebo sú to moderné SUV modely KODIAQ v súčasnosti, vďaka nim vždy stojíme na strane hrdinov, ktorí neváhajú obetovať to najlepšie zo seba. Nazrite do sveta hrdinských skutkov.
Pre talentovaných

Inšpirácia dokáže prísť skutočne odvšadiaľ. Stačí mať otvorenú myseľ a schopnosť pretaviť ju v nové nápady. Tak sa zrodila myšlienka nášho nového modelu VISION E, tak pracuje náš vedúci dizajnér Oliver Stefani a vďaka tomu dokážu naši špičkoví dizajnéri dokonale narábať s farbami a materiálmi.
Pre nezávislých

Niekedy musíte zísť z vychodených ciest a vyšliapať si tú vlastnú. Vždy pritom objavíte niečo nové, čím obohatíte nielen seba, ale aj ostatných. Staňte sa svedkom unikátnej spolupráce značky ŠKODA a Cirque du Soleil®, inšpirujte sa Martinom Dražilom freestyle bikerom a spoznajte obetavých klaunov, ktorí liečia smiechom.
Pre motivovaných

Prekonávať sám seba znamená pestovať si neutíchajúcu motiváciu. Našou najväčšou motiváciou je pohyb vpred a posúvanie limitov. Rovnako ako pre Orlu Walsh profesionálnu cyklistku, štvoricu dobrodruhov, ktorí sa vydali na neľahkú cestu do Himalájí a jedného odvážneho nadšenca Tour de France. Nechajte sa motivovať aj vy.
Pre dobrodružných

Na každej ceste môžete zažiť niečo nové. Stačí si vybrať dobré miesto a nechať sa viesť vášňou pre nové zážitky. Posaďte sa do TAXÍKA vedľa pretekára FABIA R5, vyrazte s nami do ďalekej Afriky na Rally Dakar alebo sa nechajte inšpirovať netradičným umením na kolesách.
Pre kreatívnych

Inovácie budúcnosti majú často korene v minulosti. My si vážime našu bohatú vyše 120 ročnú históriu, z ktorej čerpáme inšpiráciu. A čo vy? Zistite, kedy sa zrodila idea elektromobilov, ktoré dnes dobývajú svet, alebo so vychutnajte virtuálnu prehliadku starobylou Prahou a možno narazíte aj na pamätné mince značky ŠKODA.
Pre zvedavých

Náš dôraz na funkčné technológie znamená pre vás jedno. Nikdy vás nenecháme v štichu pri vašich expedíciách za nepoznaným. Otvorte mapu a poďte s nami spoznať indického parglidistu, ktorý brázdi nebo nad Bombajom, nechajte sa očariť sicílskou Etnou a prekonajte závrate z výšok s lezcom Sebastiánom Álvarezom na Malorke.
Pre všetkých

Vyberte si auto, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám: praktické a kompaktné do mesta, štýlové SUV v dvoch veľkostiach alebo pôsobivú manažérsku limuzínu.