Náš cieľ

Pomôžeme svetu žiť rozumnejšie.

Ako spoločnosť, ktorá existuje viac ako 120 rokov, si uvedomujeme, v akom svete žijeme. Vo svete, v ktorom priveľa možností často vedie k zmätku. Jediným východiskom z tejto situácie je ponúkať riešenia, ktoré uľahčujú život. To je inteligentná cesta. Inteligentná cesta však neznamená pevne stanovený súbor pravidiel. Je to cesta, ktorá skúma inteligentnejšie spôsoby vytvárania produktov, riadenia spoločnosti a hľadania nových odpovedí na rovnaké staré otázky.

Naša rola

Váš odvážny spoločník pri objavovaní sveta.

Cesty, či už veľké, alebo malé, sú vždy lepšie s partnerom na cestovanie, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Našou úlohou je byť vaším odvážnym spoločníkom, ktorý vám pomôže objavovať svet. Niekto, kto vás povzbudí a inšpiruje, podnieti vašu zvedavosť a dostane vás do cieľa v solídnom štýle.

Naša misia

Moderná bezbariérová mobilita so všetkým, čo potrebujete, a s prekvapeniami, ktoré máte tak radi.

Naše poslanie pomôže pretaviť našu víziu do konkrétnej podoby. Cesta z bodu A do bodu B by mala byť jednoduchá, efektívna a mala by prinášať radosť z každého kilometra. Našou úlohou je umožniť vašej zvedavosti preskúmať všetko, čo svet ponúka. Naším poslaním je poskytovať moderné riešenia prístupnej mobility so všetkým, čo potrebujete, a s prekvapeniami, ktoré máte radi.

Naše hodnoty

Hodnoty značky Škoda definujú, kto sme a kam smerujeme. Sú každodennou súčasťou všetkého, čo robíme.

Byť ľudská

Byť človekom znamená uvedomiť si, že všetci sme rovnakí, pretože sme takí rozdielni. Znamená to usmievať sa na svojich blízkych a niekedy aj na úplne cudzích ľudí. Znamená to uspokojovať potreby ľudí ešte predtým, ako sa stanú potrebami. Znamená to žiť pre veľké chvíle a oslavovať tie malé.

Zjednodušovať

Zachovať jednoduchosť nie je až také jednoduché. Ako to teda robíme? Začneme tým, že odstránime všetko, čo nie je dôležité. Keď zostane len to, čo je dôležité, vytvoríme pre všetko svoje vlastné miesto. Pretože keď máte menej starostí, máte viac dôvodov na život. Je to také jednoduché.

Prekvapujúca

Rovnako ako vy aj my milujeme dobré prekvapenie. Byť prekvapený znamená dostať viac, ako ste očakávali, alebo keď niečo krásne robí niečo užitočné. Keď zažijete viac bez toho, aby ste museli viac míňať. Prekvapenia nie sú iba dejové zvraty v thrilleri, sú kľúčové aj pre ten film, v ktorom denne hráme. Pre život.

Nový dizajn značky Škoda

Nová podoba značky Škoda, ktorú nadobúda pri posúvaní vpred, sa odráža aj na tvarovaní našich vozidiel. Pevné a robustné línie vám dodajú istotu, vďaka ktorej máte možnosť slobodne objavovať a zároveň sa cítiť chránení. Materiály a tvary sa budú prelínať tak, aby ponúkali pocit ľahkosti a jednoduchosti v spojení s charakteristickým vzhľadom.

Vitajte v Modern Solid – našom jedinečnom prístupe k riešeniam mobility, ktoré vyzerajú solídne, pôsobia autenticky a zostávajú funkčné.

Naša nová firemná identita

Vzrušujúcou premenou neprešli len naše vozidlá, ale aj značka. Osviežili sme svoju firemnú identitu novým logom, slovným znakom a aktualizovaným súborom komunikačných nástrojov. Spoločne odrážajú myslenie značky Škoda zamerané na budúcnosť.

Naša budúcnosť

Smerom do budúcnosti: Škoda v roku 2030

Pre takú ambicióznu značku, akou je Škoda, jedinou cestou, ako predvídať budúcnosť, je vytvoriť ju. To znamená vytvoriť strategický plán, ktorý bude odrážať meniace sa potreby meniaceho sa sveta. Elektrifikácia a digitalizácia sú základom stratégie Škoda Next Level, pričom elektrické vozidlá tvoria minimálne polovicu nášho produktového portfólia. Táto stratégia zároveň načrtáva sústredené znižovanie úrovne CO2, zlepšenie ziskovosti a trojdielny prístup Expand, Explore a Engage na zvýšenie objemov a angažovanosti značky.