Limitované edícia RAPID Monte Carlo

ŠKODA RAPID a RAPID SPACEBACK v limitovanej edícii MONTE CARLO so športovou vášňou a výhodnými cenami

ŠKODA RAPID a RAPID SPACEBACK v limitovanej edícii MONTE CARLO so športovou vášňou a výhodnými cenami

3. 7. 2018

ŠKODA uvádza na slovenský trh limitovanú edíciu modelov ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK MONTE CARLO

  • Limitovaná edícia MONTE CARLO: modely ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK s cenovým zvýhodnením až 2 560 eur
  • ŠKODA RAPID a RAPID SPACEBACK s akčnou výbavou s cenou už od 13 490 eur
  • Tour de France štartuje 7. júla 2018, ŠKODA je oficiálnym partnerom od roku 2004

Pri príležitosti štartu 105. ročníka Tour de France značka ŠKODA uvádza na slovenský trh limitovanú edíciu modelov ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK MONTE CARLO. Tieto obľúbené automobily, nabité športovou výbavou, môžu teraz záujemcovia získať s cenovou výhodou až 2 560 eur. ŠKODA je oficiálnym partnerom najslávnejších cyklistických pretekov na svete už 15 rokov. Legendárna Tour štartuje túto sobotu, 7. júla, a jej víťaza spoznáme 29. júla 2018.

Len 100 + 100 automobilov s cenovým zvýhodnením až 2 562 eur

Oficiálne partnerstvo značky ŠKODA a legendárnych cyklistických pretekov Tour de France v tomto ročníku oslávi 15-ročné jubileum. ŠKODA pri príležitosti štartu 105. ročníka najslávnejších cyklistických pretekov na svete uvádza na slovenský trh obľúbené automobiy ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK v limitovanej edícii. Pre fanúšikov značky je pripravený limitovaný počet 100 kusov modelu ŠKODA RAPID s dynamickým dizajnom, nadštandarnou akčnou výbavou a so športovo ladeným interiérom, ktorý môžu zíkať s cenovým zvýhodnením až 2 362 eur, a rovnaké množstvo automobilov RAPID SPACEBACK s cenovým zvýhodnením až 2 562 eur.

Štýlový automobil na každý deň

Limitovanú edíciu ŠKODA RAPID SPACEBACK získate s panoramatickou strechou s predĺženým zadným sklom. Pri oboch modeloch akčná výbava limitovanej edície ponúka čierne 16-palcové dizajnové disky ITALIA z ľahkej zliatiny, bi-xenónové svetlomety s LED denným svietením, parkovacie senzory vzadu, svetelný a dažďový senzor, elektricky ovládané predné i zadné okná, tempomat, automatickú klimatizáciu Climatronic, plnegrafický displej Maxi DOT, trojramenný multifunkčný kožený športový volant, športové sedadlá, dizajnové kryty pedálov, čierne lakované spätné zrkadlá, zadné sklá s vyšším stupňom tónovania, ambientné osvetlenie interiéru a ďalšie dizajnové prvky.

Športovou emóciou naplnené modely s cenou už od 13 490 eur

Ceny automobilov ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK v sa začínajú na sume 13 490 eur pre modely s motorom 1,0 TSI s výkonom 70 kW (95 k) a manuálnou prevodovkou. Modely s tým istým motorom a s automatickou prevodovkou stoja od 15 490 eur. Fanúšikovia si môžu vybrať aj modely s motorom 1,0 TSI s výkonom 81 kW (110 k) a manuálnou prevodovkou za cenu od 14 390 eur alebo s motorom 1,4 TSI s výkonom 92 kW (125 k) a automatickou prevodovkou s cenou od 17 090 eur.

Značka ŠKODA a cyklistika

Cyklistika je jedným zo štyroch pilierov sponzoringovej stratégie spoločnosti ŠKODA AUTO. Automobilka je už od roku 2004 oficiálnym partnerom a dodávateľom oficiálneho automobilu na legendárnej Tour de France a rovnako dlhé obdobie aj partnersky zastrešuje jeden z dresov pre individuálne hodnotenie. Najskôr to bolo partnerstvo bieleho dresu, ktoré v roku 2015 vymenila za partnerstvo prestížneho zeleného dresu. ŠKODA je od roku 2016 aj oficiálnym partnerom zeleného dresu pre najlepších špurtérov na pretekoch okolo Španielska La Vuelta, ktoré značka podporuje od roku 2011.

ŠKODA AUTO dlhodobo podporuje cyklistiku aj na Slovensku. Je partnerom prestížnych cyklistických pretekov Okolo Slovenska a od roku 2015 aj novým partnerom najväčšej cyklistickej charitatívnej akcie na Slovensku – Parasport24 Tour. Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko dlhé roky podporovala Petra Velitsa, jedného z najúspešnejších cyklistov v histórii Slovenska. Okrem toho z pozície generálneho partnera už piaty rok podporuje sériu najvýznamnejších pretekov horských cyklistov na Slovensku ŠKODA BIKE OPEN TOUR. Bližšie informácie nájdu fanúšikovia na stránke www.welovecycling.sk, kde sa môžu na preteky série aj registrovať.

Aktuálne tlačové správy

Všetky tlačové správy a novinky