ŠKODA FLOTILA

Vybavujete práve váš automobilový park?

Každé vaše rozhodnutie sprevádzajú úvahy, ktoré vedú k optimalizácii výkonu a ekonomickej efektivity vašej firmy. Pri tvorbe riešení neraz angažujete profesionálov, ktorí vám napomáhajú pri presadzovaní vašich manažérskych koncepcií. Finančných analytikov, marketingových špecialistov, projektantov. Nie je tomu inak ani pri zostavovaní vášho automobilového parku. ŠKODA AUTO Slovensko vám ponúka spoluprácu v oblasti tvorby, modernizácie, ako i prevádzky vašej firemnej flotily.

Riešenia na mieru šetria náklady

ŠKODA AUTO Slovensko vám okrem zaujímavých vstupných cien vozidiel ponúka i zhodnotenie celej doby ich prevádzky, cez financovanie, zaujímavú spotrebu paliva, prístupný servis, až po poistenie u našich zmluvných partnerov. Spolu vieme nájsť riešenia, pri ktorých prestanú byť prevádzkové náklady na vozový park vašou nočnou morou. V zastúpení našimi regionálnymi predajcami pre vás spoločne vytvoríme individuálny koncept zahrňujúci celý proces tvorby, financovania, prevádzky, až po prípadné spätné odkúpenie vašich vozidiel za bezkonkurenčnú zostatkovú hodnotu.

Cieľové skupiny

ŠKODA Flotila ponúka vybraným skupinám zákazníkov možnosť zvýhodneného zakúpenia vozidiel ŠKODA prostredníctvom individuálnej ponuky ktoréhokoľvek obchodníka ŠKODA v SR.

Mimoriadne výhody

Fleetový program ŠKODA AUTO Slovensko ponúka exkluzívne výhody pre veľkoodberateľa, už pri zmluvnom odbere troch vozidiel za 12 mesiacov u ktoréhokoľvek autorizovaného obchodníka ŠKODA.

Cieľové skupiny

ŠKODA Flotila ponúka vybraným skupinám zákazníkov možnosť zvýhodneného zakúpenia vozidiel ŠKODA prostredníctvom individuálnej ponuky ktoréhokoľvek obchodníka ŠKODA v SR.

Vybrané cieľové skupiny

 • diplomati a diplomatické misie
 • držitelia preukazu ZŤP
 • organizácie štátu
 • živnostníci
 • zamestnanci veľkoodberateľov
 • autoškoly
 • lekári
 • učitelia
 • a ďalší...

O ďalších cieľových skupinách a výhodách im prislúchajúcim sa informujte u najbližšieho autorizovaného predajcu ŠKODA.


Výhody

 • zaistenie poistenia u našich zmluvných partnerov
 • mimoriadne cenové zvýhodnenie všetkých modelov značky ŠKODA
 • individuálne financovanie prostredníctvom finančných inštitúcií
 • možnosť spätného odkúpenia za bezkonkurenčnú zostatkovú hodnotu
 • ekonomická prevádzka všetkých vozidiel
 • atraktívna cena náhradných dielcov a práce v zmluvných servisoch
 • možnosť výberu farebného vyhotovenia podľa vášho Corporate Designu


Doživotná garancia mobility

Keď sa ocitnete v situácii, že je vaše vozidlo náhle nepojazdné a spĺňa všetky podmienky starostlivosti o vozidlo uvedené v „Servisnej knižke“ vášho vozidla, máte nárok na bezplatné služby – pomoc servisným vozidlom na mieste poruchy, náhradnú dopravu, požičanie náhradného vozidla prípadne nocľah pre posádku.


Service mobil a ŠKODA Assistance

Ak na vašom vozidle vznikne porucha počas bežnej pracovnej doby, t.j. približne v čase od 7:00 do 16:00, servisní partneri ŠKODA vám bezodkladne poskytnú najrýchlejšiu pomoc. Najrýchlejšie služby vám poskytnú autorizované servisy ŠKODA. Kontakt na najbližší autorizovaný servis ŠKODA vám poskytne centrála "ŠKODA Assistance". Tá pre potreby klientov ŠKODA AUTO Slovensko funguje nepretržite 24 hodín denne a 365 dní v roku na tel. čísle 0800 124 125.


Náhradné vozidlo

V prípade že z dôvodu opravy alebo servisnej prehliadky vášho vozidla budete potrebovať náhradné vozidlo, obchodníci ŠKODA sú pripravení vám ho zapožičať tak, aby ste mohli pokračovať v plnení svojich povinností.


Vyzdvihnutie a pristavenie vozidla

Naši autorizovaní obchodníci vám ponúkajú aj ďalšie služby, ktorými sa chcú postarať o vaše pohodlie a komfort. Preto v prípade, ak nemôžete odviezť vaše auto osobne do servisu, naši pracovníci sa postarajú o všetko potrebné a zabezpečia prevoz vášho vozidla do servisu aj späť k vám domov. Rovnako môžete požiadať o odvoz zo servisu v prípade, že tam nechávate svoje auto.


Najhustejšia sieť predajcov a servisných partnerov

Najlepšiu starostlivosť vám ponúkne ten, kto vás najlepšie pozná a kto je vám najbližšie. ŠKODA AUTO má na Slovensku najširšiu sieť viac ako 60 autorizovaných predajcov a takmer 80 autorizovaných servisných miest, ktoré vám ponúkajú kvalitný záručný a pozáručný servis a ďalšie služby (odborné informácie, predvázacie jazdy, originálne náhradné dielce...).


Nízka strata ceny

Cena každého automobilu od okamihu kúpy klesá. Vozidlá značky ŠKODA sú na trhu s jazdenými vozidlami veľmi žiadané a preto v porovnaní s cenami iných značiek majú pri odpredaji najvyššiu hodnotu. Kúpou vozidiel ŠKODA získate preto istotu, že máte vozidlo s najvyššou hodnotou. Vaše vozidlo vykúpime za čo najvyššiu možnú hodnotu prostredníctvom programu „ŠKODA Plus“. Bližšie informácie o tomto programe nájdete na www.skodaplus.sk.


Nízke prevádzkové náklady – premenlivé servisné intervaly

Intervaly servisných prehliadok sa určujú v závislosti od prevádzkového režimu vozidla. Vodič je vždy včas informovaný prostredníctvom prístrojového informačného panela o potrebe vykonania servisnej prehliadky. Časový limit medzi servisnými prehliadkami je určený najviac na 2 roky resp. 30.000 kilometrov. Flexibilný servisný interval prináša okrem zníženia prevádzkových nákladov aj kladný ekologický efekt, lebo predĺžením intervalov medzi jednotlivými servisnými prehliadkami sa znižuje celkové spotrebované množstvo motorového oleja za dobu životnosti vozidla.
Fleetové centrá

Sme komplexní a plnohodnotne sa vieme prispôsobiť vašim požiadavkám, a preto vám okrem zaujímavých cien vozidiel ponúkame aj starostlivosť počas celého obdobia ich využívania, výhodné financovanie, zaujímavú spotrebu paliva, prístupný servis a poistenie u našich zmluvných partnerov. Spolu vieme nájsť riešenia, pri ktorých prestanú byť prevádzkové náklady na vozový park vašou nočnou morou. V spolupráci s našimi regionálnymi predajcami spoločne vytvoríme individuálny koncept pri tvorbe vašej firemnej automobilovej flotily.