Ponuka financovania

Vyberte si z našich výhodných finančných produktov alebo si jednoducho prenajmite auto a jazdite bez starostí.

Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel ŠKODA vám veľmi radi pomôžeme. Spoľahnite sa na originálne financovanie ŠKODA Financie od Volkswagen Financial Services! Kto iný by vám mohol ponúknuť výhodnejšie financovanie ako my?

Financovaniu našich vozidiel rozumieme najlepšie, a preto vám aj ponúkneme najvýhodnejšie podmienky. Navyše všetko prispôsobíme presne podľa vašim požiadaviek a možností. Záleží len na vás: rozhodnite sa pre počiatočnú akontáciu, určite si mesačné splátky a dĺžku zmluvy.

Výhody nášho financovania

Ak sa rozhodnete svoje nové auto financovať prostredníctvom našich služieb, okrem výhodných podmienok získate aj rad ďalších výhod:

  • Flexibilný úver na dobu 6 až 72 mesiacov sa prispôsobí presne podľa vašich možností
  • Poistenie v jednom balíku s financovaním - v splátke máte výhodné zákonné a havarijné poistenie
  • Všetko vybavíte priamo u predajcu
  • Poistenie finančnej straty pri krádeži alebo totálnej škode automaticky v splátkach - vrátime vám 100% ceny vozidla
  • Garantovaná výška splátok
  • Ako náš klient máte k dispozícii právneho asistenta
  • Úver môžete kedykoľvek splatiť

Ako získať nové auto?

Vyberte si ktorýkoľvek z našich modelov a my vám pomôžeme s jeho jednoduchých a výhodným zafinancovaním. Stačí, ak sa rozhodnete pre niektorý z nasledujúcich finančných produktov.

Na Rovinu 1,99%

Jednáme s vami na rovinu, preto sú aj podmienky nášho nového finančného produktu naozaj jednoduché a prehľadné.

Po úvodnej akontácii bez spracovateľského poplatku už iba uhrádzate pravidelnú mesačnú splátku s nízkym úrokom 1,99% a poistenie.

Presvedčte sa sami a vypočítajte si svoju splátku.

Chcem vedieť viac

Financovanie na mieru

ĎALŠIA výhodná cesta k novému autu.

Nové výhodné financovanie, ktoré vám ponúka rozličné možnosti. Po dohodnutí akontácie, dĺžky zmluvného obdobia a nájazdu sa dohodneme aj na výške poslednej splátky. Môžete si užívať svoje nové vozidlo bez obáv, aká bude jeho hodnota v nasledujúcich rokoch.

Chcem vedieť viac

Financovanie na tretiny

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu tretinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok.

Počas trvania zmluvy platíte v pravidelných mesačných splátkach poistenie a úrok 1,99 % z výšky úveru.

Chcem vedieť viac

Financovanie na štvrtiny

Vopred uhradíte iba dohodnutú časť obstarávacej ceny, jednu štvrtinu. Pri splatnosti nasledujúcich častí - vždy po roku - sa môžete rozhodnúť pre rozloženie zvyšnej časti do pravidelných mesačných splátok.

Počas trvania zmluvy platíte v pravidelných mesačných splátkach poistenie a úrok 1,99 % z výšky úveru.

Chcem vedieť viac

 

Jazdite bez starostí

Užívajte si každý deň bezstarostné cestovanie s dlhodobým prenájmom auta ŠKODA Bez Starostí. Mesačne platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte prenájom auta s kompletným poistením, servisnými úkonmi, sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Vy len tankujete a o všetko ostatné sa postaráme my.

 

Kryjeme vám chrbát

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou a ste dokonale chránený.

Priamo v autosalóne tak vybavíte všetko: vyberiete si vozidlo, podľa svojich možností určíte výšku vopred uhradenej časti kúpnej ceny vozidla (akontácia), dobu splácania, podpíšete úverovú zmluvu a vozidlo poistíte. Šetríme tak váš čas aj vaše peniaze.

Tieto finančné produkty poskytujeme vo forme ŠKODA Kredit určenom pre podnikateľov alebo ako ŠKODA Úver - spotrebiteľský úver pre súkromné osoby.