Chystáte sa na výlet, ale priamo pred vami sa zhromažďujú búrkové mraky? Aplikácia Počasie umožňuje kontrolu počasia nielen v cieli cesty, ale aj na trase. Ak vám nestačia informácie o teplote, môžete preskúmať zrážkový radar v aute. Získajte aplikáciu zadarmo hneď teraz a nenechajte sa zaskočiť počasím!

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

Lokálne počasie

 

Počasie na ceste

 

Zrážkový radar

 

AKO NAINŠTALOVAŤ APLIKÁCIU

Objednajte si aplikáciu a nainštaluje ju do infotainment systému svojho vozidla. Ako na to?

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM INFOTAINMENT SYSTÉMU

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM PORTÁLU ŠKODA CONNECT

DOSTUPNOSŤ PRE VAŠE VOZIDLO ŠKODA

Dostupnosť aplikácie pre vaše vozidlo ŠKODA si môžete overiť tu. Aplikácia Počasie je k dispozícii pre vozidlá s najnovšou generáciou infotainment systémov Amundsen alebo Columbus a s aktivovanými službami ŠKODA Connect.

OBJAVTE ĎALŠIE APLIKÁCIE PRE VÁŠ INFOTAINMENT

PONUKY

Využite zľavy, ktoré na vašej trase ponúkajú naši zmluvní partneri. Príjemné zľavy a špeciálne ponuky sú k dispozícii napríklad na čerpacích staniciach, v obchodných reťazcoch a reštauráciách.

KALENDÁR

Majte prehľad o svojom kalendári. Kalendár môžete prepojiť s vašim účtom Google, skontrolovať váš program alebo dokonca uskutočniť telekonferenciu z vášho vozidla.

TRAFFICATION

Pomôžte všetkým jazdiť bezpečnejšie. Aplikácia vás informuje o dianí sa na trase priamo prostredníctvom displeja infotainment systému. Upozorní vás tiež ak vchádzate na diaľnicu v nesprávnom smere.

SPRÁVY

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

ONLINE MANUÁL

Rozsvieti sa neznáma výstražná kontrolka alebo neviete, ako vymeniť defekt? Online manuál vám zaistí, že budete mať návod k obsluhe svojho vozidla vždy po ruke, nech už ste kdekoľvek.