Chcete mať istotu, že vás žiadna kontrolka neprekvapí? Alebo že nebudete mať problém s výmenou pneumatiky v prípade, že vo vašom okolí nie je žiadny servis? Nech už ste kdekoľvek, s aplikáciou Online manuál si môžete všetky informácie o vozidle zobraziť na displeji infotainment systému. Aplikácia je k dispozícii zdarma pre vybrané modely ŠKODA.

ČO NÁJDETE V APLIKÁCII ONLINE MANUÁL?

Interaktívne obrázky

 

Prehľad kontroliek

 

Štruktúrovaný obsah

 

Video manuály

 

KDE NÁJDETE ONLINE MANUÁL?

DOSTUPNOSŤ PRE VAŠE VOZIDLO ŠKODA

Aplikácia Online manuál je štandardnou súčasťou vozidla s najnovšou generáciou infotainment systémov. Všetky informácie v manuáli sú automaticky aktualizované, takže manuálom môžete dôverovať. Skontrolujte dostupnosť aplikácie pre vaše vozidlo ŠKODA.

OBJAVTE ĎALŠIE APLIKÁCIE PRE VÁŠ INFOTAINMENT

KALENDÁR

Majte prehľad o svojom kalendári. Kalendár môžete prepojiť s vašim účtom Google, skontrolovať váš program alebo dokonca uskutočniť telekonferenciu z vášho vozidla.

TRAFFICATION

Pomôžte všetkým jazdiť bezpečnejšie. Aplikácia vás informuje o dianí sa na trase priamo prostredníctvom displeja infotainment systému. Upozorní vás tiež ak vchádzate na diaľnicu v nesprávnom smere.

SPRÁVY

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

POČASIE

Táto aplikácia vás informuje o počasí vo vašej aktuálnej polohe a tiež na celej trase. Počasie vo vašej cieľovej destinácii vás už tiež viac neprekvapí.