Chcete mať istotu, že vás žiadna kontrolka neprekvapí? Alebo že nebudete mať problém s výmenou pneumatiky v prípade, že vo vašom okolí nie je žiadny servis? Nech už ste kdekoľvek, s aplikáciou Online manuál si môžete všetky informácie o vozidle zobraziť na displeji infotainment systému. Aplikácia je k dispozícii zdarma pre vybrané modely ŠKODA.

ČO NÁJDETE V APLIKÁCII ONLINE MANUÁL?

Interaktívne obrázky

 

Prehľad kontroliek

 

Štruktúrovaný obsah

 

Video manuály

 

KDE NÁJDETE ONLINE MANUÁL?

DOSTUPNOSŤ PRE VAŠE VOZIDLO ŠKODA

Aplikácia Online manuál je štandardnou súčasťou vozidla s najnovšou generáciou infotainment systémov. Všetky informácie v manuáli sú automaticky aktualizované, takže manuálom môžete dôverovať. Skontrolujte dostupnosť aplikácie pre vaše vozidlo ŠKODA.

OBJAVTE ĎALŠIE APLIKÁCIE PRE VÁŠ INFOTAINMENT

PONUKY

Využite zľavy, ktoré na vašej trase ponúkajú naši zmluvní partneri. Príjemné zľavy a špeciálne ponuky sú k dispozícii napríklad na čerpacích staniciach, v obchodných reťazcoch a reštauráciách.

KALENDÁR

Majte prehľad o svojom kalendári. Kalendár môžete prepojiť s vašim účtom Google, skontrolovať váš program alebo dokonca uskutočniť telekonferenciu z vášho vozidla.

TRAFFICATION

Pomôžte všetkým jazdiť bezpečnejšie. Aplikácia vás informuje o dianí sa na trase priamo prostredníctvom displeja infotainment systému. Upozorní vás tiež ak vchádzate na diaľnicu v nesprávnom smere.

SPRÁVY

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

POČASIE

Táto aplikácia vás informuje o počasí vo vašej aktuálnej polohe a tiež na celej trase. Počasie vo vašej cieľovej destinácii vás už tiež viac neprekvapí.