S aplikáciou Kalendár budete mať svoj deň pod kontrolou! Pokiaľ trávite veľa času za volantom alebo uviaznete v hustej doprave, potom je táto aplikácia určená práve vám. Majte svoj telefón vo vrecku a spravujte svoje schôdzky prostredníctvom infotainment systému vo vozidle. Získajte aplikáciu zdarma a už viac nezmeškáte žiadnu schôdzku!

S ČÍM VÁM POMÔŽE KALENDÁR?

Prehľadný program na displeji infotainmenu

 

Telekonferencia vo vozidle

 

Navigácia na miesto schôdzky

 

AKO NAINŠTALOVAŤ APLIKÁCIU

Objednajte si aplikáciu a nainštaluje ju do infotainment systému svojho vozidla. Ako?

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM INFOTAINMENT SYSTÉMU

INŠTALÁCIA PROSTREDNÍCTVOM PORTÁLU ŠKODA CONNECT

DOSTUPNOSŤ PRE VAŠE VOZIDLO ŠKODA

Dostupnosť aplikácie pre vaše vozidlo ŠKODA si môžete overiť tu. Aplikácia Kalendár je k dispozícii pre vozidlá s najnovšou generáciou infotainment systémov Amundsen alebo Columbus a s aktivovanými službami ŠKODA Connect. Vozidlo musí byť tiež pripojené k internetu – buď cez hotspot mobilného telefónu alebo cez Dátové balíčky. Pre správne fungovanie aplikácie Kalendár je potrebné prepojiť ju s vašim účtom Google.

OBJAVTE ĎALŠIE APLIKÁCIE PRE VÁŠ INFOTAINMENT

TRAFFICATION

Pomôžte všetkým jazdiť bezpečnejšie. Aplikácia vás informuje o dianí sa na trase priamo prostredníctvom displeja infotainment systému. Upozorní vás tiež ak vchádzate na diaľnicu v nesprávnom smere.

POČASIE

Táto aplikácia vás informuje o počasí vo vašej aktuálnej polohe a tiež na celej trase. Počasie vo vašej cieľovej destinácii vás už tiež viac neprekvapí

PONUKY

Využite zľavy, ktoré na vašej trase ponúkajú naši zmluvní partneri. Príjemné zľavy a špeciálne ponuky sú k dispozícii napríklad na čerpacích staniciach, v obchodných reťazcoch a reštauráciách.

SPRÁVY

Sledujte, čo sa deje okolo vás. Pridajte si obľúbené spravodajské kanály do svojho infotainment systému a už nikdy vám neunikne žiadna správa.

ONLINE MANUÁL

Rozsvieti sa neznáma výstražná kontrolka alebo neviete, ako vymeniť defekt? Online manuál vám zaistí, že budete mať návod k obsluhe svojho vozidla vždy po ruke, nech už ste kdekoľvek.