Chcete vedieť viac o Škoda Enyaq?

Elektromobil roka 2021

Škoda Enyaq najobľúbenejším modelom v kategórii Elektrické SUV

Takmer tri tisícky Slovákov hlasovali v ankete Elektromobil Roka 2021 powered by ČSOB Leasing a spoločne rozhodli, ktoré elektromobily patria medzi najobľúbenejšie na našom trhu.

 

ENYAQ iV – špička medzi elektrickými SUV

ŠKODA ENYAQ 𝗶V obsadila prvé miesto v kategórii Elektrické SUV a podčiarkla tak svoju pozíciu najobľúbenejšieho elektromobilu Slovákov. V závislosti od variantu disponuje pohonom zadných alebo všetkých kolies a zákazníci si môžu vybrať z piatich úrovní výkonu a troch kapacít trakčných akumulátorov. Podľa prevedenia ponúka v režime WLTP jazdný dosah cez 500 km. Pri každodennom používaní zaujme toto praktické SUV veľkorysým vnútorným priestorom, ktorý je typický pre všetky vozidlá značky ŠKODA, ako i komfortným podvozkom či nevšednou dynamikou. Nová bezemisná vlajková loď prináša tiež úplne nové poňatie interiéru, ktoré nahrádza klasické stupne výbavy. Jednotlivé starostlivo zladené podoby vnútra vozidla uľahčujú konfiguráciu a vytvárajú prehľadne štruktúrovanú ponuku jednotlivých verzií. V prvej polovici budúceho roka rozšíri paletu elektrických vozidiel aj model ENYAQ COUPÉ iV, ktorý ponúkne emotívnejší dizajn, lepšiu aerodynamiku, a tým aj vylepšený dojazd na jedno nabitie.

Viac informácií: https://www.skoda-storyboard.com/sk/tlacova-sprava/anketu-elektromobil-roka-2021-ovladla-skoda-s-modelmi-enyaq-iv-a-octavia-iv-ziskala-dve-prve-miesta/