Aktuálne akciové ponuky

V priebehu roka pre vás pravideľne pripravujeme nové a zaujímavé ponuky, ako získať nové auto výhodnejšie alebo s atraktívnou cenovou výhodou, ak sa rozhodnete pre kúpu výbavy alebo služieb navyše.

Limitovaná edícia ŠKODA SUPERB

Využite historický neopakovateľnú cenovú výhodu 5 000 €, ktorú teraz k modelu ŠKODA SUPERB ponúkame. Vo výbave nájdete prvýkrát virtuálny kokpit, automatická prevodovka je samozrejmosťou, a k tomu množstvo nadštandardnej výbavy. Odrazte sa od histórie a vstúpte do vyšších sfér.

Dlho však neváhajte, k dispozícii je iba 100 kusov.

superb100
superb100

Akčné modely EXTRA majú všetko

Obľúbená ponuka EXTRA s atraktívnou doplnkovou výbavou a BONUSOM až do výšky 1 700 € ide ešte ďalej! Vďaka nášmu výhodnému financovaniu na jednotku ju navyše môžete získať s 0% úrokom a poistením na rok zadarmo. Blíži sa zima, takže si k novému autu môžete vybrať zimné kolesá grátis alebo servis na 5 rokov.

Užívajte si 5 rokov pohody

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody, to je 5-ročná záruka, 5 rokov servis, výhodné financovanie, bohatá výbava Paket Plus a k vybraným modelom vám pribalíme aj zimné komplety.

Vymeňte staré za nové

K novému autu vám teraz stačia tri jednoduché kroky: privezte nám vaše staré, vyberte si nové a výhodne ho zafinancujte. My vám naň dáme atraktívny bonus navyše.

Výhodné financovanie

Vyberte si z našich výhodných finančných produktov alebo si jednoducho prenajmite auto a jazdite bez starostí. Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel ŠKODA vám veľmi radi pomôžeme.