Aktuálne akciové ponuky

V priebehu roka pre vás pravideľne pripravujeme nové a zaujímavé ponuky, ako získať nové auto výhodnejšie alebo s atraktívnou cenovou výhodou, ak sa rozhodnete pre kúpu výbavy alebo služieb navyše.

Nastúpte do víťazného tímu

Keď fandíte správnemu tímu, môžete sa spoľahnúť na výhody, ktoré vám to prinesie. FABIA, RAPID a OCTAVIA v edícii TEAM má teraz množstvo atraktívnej výbavy a navyše skvelú cenovú výhodou až do 2000 €. Presvedčte sa sami.

Limitovaná edícia ŠKODA SUPERB

Využite historický neopakovateľnú cenovú výhodu 5 000 €, ktorú teraz k modelu ŠKODA SUPERB ponúkame. Vo výbave nájdete prvýkrát virtuálny kokpit, automatická prevodovka je samozrejmosťou, a k tomu množstvo nadštandardnej výbavy. Odrazte sa od histórie a vstúpte do vyšších sfér.

Dlho však neváhajte, k dispozícii je iba 100 kusov.

superb100

Užívajte si 5 rokov pohody

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody, to je 5-ročná záruka, 5 rokov servis, výhodné financovanie, bohatá výbava Paket Plus a k vybraným modelom vám pribalíme aj zimné komplety.

Vymeňte staré za nové

K novému autu vám teraz stačia tri jednoduché kroky: privezte nám vaše staré, vyberte si nové a výhodne ho zafinancujte. My vám naň dáme atraktívny bonus navyše.

Výhodné financovanie

Vyberte si z našich výhodných finančných produktov alebo si jednoducho prenajmite auto a jazdite bez starostí. Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel ŠKODA vám veľmi radi pomôžeme.