Video: Prvé detaily modelu ŠKODA KODIAQ RS

September 13, 2018
Ešte pred oficiálnou svetovou premiérou na autosalóne v Paríži 2018 predstavuje ŠKODA detaily nového modelu ŠKODA KODIAQ RS.
  • Svetová premiéra vrcholnej športovej verzie modelu ŠKODA KODIAQ na autosalóne v Paríži 2018
  • Prvé SUV značky ŠKODA s LED svetlometmi a virtuálnym kokpitom už v štandarde
  • Exkluzívne voliteľné lakovanie v modrej farbe Race prvýkrát dostupné na SUV značky ŠKODA
  • Dynamic Sound Boost pre ešte emotívnejší zážitok z jazdy

Ešte pred oficiálnou svetovou premiérou na autosalóne v Paríži 2018 predstavuje ŠKODA detaily nového modelu ŠKODA KODIAQ RS. Video odhaľuje LED svetlomety, virtuálny kokpit a nový systém Dynamic Sound Boost, ktorý zvýrazňuje dynamický charakter modelu ŠKODA KODIAQ RS intenzívnym a ešte športovejším zvukom.

Najsilnejší sériový vznetový motor (176 kW, 240 k) v histórii ŠKODA AUTO, pohon všetkých kolies a adaptívny podvozok - najvýkonnejšie SUV značky ŠKODA je navrhnuté pre nekompromisné športové výkony a vynikajúce jazdné vlastnosti. Dynamický charakter modelu zvýrazňujú LED svetlomety s kryštalickým efektom - prvýkrát v štandardnej výbave - s typickým dizajnovým jazykom značky ŠKODA. Video exkluzívne odhaľuje aj voliteľné lakovanie v modrej farbe Race, ktorá je prvýkrát dostupná na SUV značky ŠKODA.

Nový športový vzhľad virtuálneho kokpitu

Do sériovej výbavy ŠKODA KODIAQ RS patrí individuálne nastaviteľný virtuálny kokpit s karbónovým vzhľadom. Nové piate usporiadanie displeja zobrazuje otáčkomer a aktuálnu rýchlosť uprostred.

KODIAQ RS je prvým modelom značky ŠKODA, ktorého súčasťou je Dynamic Sound Boost. Tento sofistikovaný systém má vlastnú riadiacu jednotku, ktorá číta signály z palubných systémov a na ich základe mení a zosilňuje zvuk motora v závislosti od zvoleného režimu jazdy. Výsledkom je emocionálny zážitok a potešenie z jazdy.

ŠKODA KODIAQ RS sa verejnosti predstaví v októbri tohto roku na autosalóne v Paríži.

Najnovšie správy