ŠKODA ponúkne na internete až dva živé prenosy

September 27, 2018
Prenosy zo sneak preview a tlačovej konferencie na autosalóne bude možné sledovať na platforme ŠKODA Storyboard, na Twitteri a na YouTube.
  • ŠKODA AUTO bude dňa 1. októbra od 13:00 hod. z Paríža po prvýkrát vysielať aj sneak preview
  • Tlačová konferencia bude 2. októbra od 13:00 h
  • Livestream na ŠKODA Storyboarde, na Twitteri a na ďalších sociálnych sieťach
  • ŠKODA na tohtoročnom parížskom autosalóne predstaví štúdiu ŠKODA VISION RS, športovo ladené SUV ŠKODA KODIAQ RS, vozidlá ŠKODA KAROQ SCOUT a SPORTLINE a model ŠKODA OCTAVIA G-TEC

ŠKODA AUTO predstaví na tohtoročnom autosalóne Pariž 2018 (2. – 14. októbra 2018) hneď niekoľko noviniek. Okrem úplne novo vyvinutej štúdie ŠKODA VISION RS predstaví česká automobilka aj vysoko výkonné SUV ŠKODA KODIAQ RS, nové modelové varianty kompaktného SUV – vozidlá ŠKODA KAROQ SCOUT a SPORTLINE a model ŠKODA OCTAVIA G-TEC. Okrem tlačovej konferencie (utorok, 2 . októbra o 13:00 hod. SEČ) ponúkne ŠKODA už o deň skôr naživo aj sneak preview na internete (pondelok, 1. októbra od 13:00 SEČ).

Prenosy zo sneak preview a tlačovej konferencie bude možné sledovať na platforme ŠKODA Storyboard, na Twitteri a na YouTube. Média budú mať navyše možnosť prenos prostredníctvom vloženého kódu vysielať aj cez vlastné kanály.

Termíny a odkazy:

Sneak preview: pondelok, 1. októbra 2018, 13:00 h
https://www.youtube.com/watch?v=ymmzGMZpkXE

Tlačová konferencia ŠKODA AUTO: utorok, 2.októbra 2018, 13:00 h
https://www.youtube.com/watch?v=HLhwyAMPlyU

Najnovšie správy