ŠKODA odhalila ďalšie detaily najvýkonnejšieho SUV KODIAQ RS

September 18, 2018
ŠKODA láka na svetovú premiéru vozidla KODIAQ RS v Paríži ďalšími fotografiami.
  • Prvé SUV značky ŠKODA v športovej verzii RS zaujme doplnkami v čiernej lesklej farbe a s dvadsaťpalcovými kolesami z ľahkej zliatiny
  • Zadná časť modelu sa vyznačuje viditeľnými koncovkami výfuku a odrazkou cez celú šírku zadného nárazníka
  • Nové športové SUV bude mať svetovú premiéru na parížskom autosalóne 2018

ŠKODA láka na svetovú premiéru vozidla KODIAQ RS v Paríži ďalšími fotografiami. Prvé SUV značky v prevedení RS zapôsobí nielen svojim vznetovým motorom s výkonom 176 kW (240 k), ale rovnako aj elegantným športovým dizajnom s lesklými čiernymi detailmi a dvadsaťpalcovými kolesami Xtreme z ľahkej zliatiny.

Najvýkonnejšie SUV značky ŠKODA upozorňuje na svoje dynamické ambície množstvom čiernych doplnkov. V lesklej čiernej farbe je tak maska chladiča, ako aj kryty vonkajších spätných zrkadiel, lišty okolo bočných okien a pozdĺžne strešné nosiče. V zadnej časti upútajú pozornosť dve viditeľné koncovky výfuku pod nárazníkom a červená odrazka, ktorá sa tiahne cez celú šírku zadného nárazníka. Tá je typickým rozlišovacím znakom všetkých modelov RS značky ŠKODA.

Premiéra pre značku ŠKODA: sériové dvadsaťpalcové kolesá Xtreme

Ako prvý model v histórii značky má ŠKODA KODIAQ RS už v štandarde dvadsaťpalcové kolesá Xtreme, ktoré odhaľujú sedemnásťpalcové brzdové kotúče a na červeno nalakované brzdové strmene. ŠKODA KODIAQ RS je aj vďaka týmto športovým parametrom jednoznačne najvýraznejším modelom v modelovej palete značky ŠKODA.

Premiéru na najvýkonnejšom SUV značky má taktiež aj nové logo RS. Jeho súčasťou je aj písmeno V (ako víťazstvo) v červenom prevedení, ktoré symbolizuje športový charakter a silu rodiny RS. Nové logo je umiestnené na maske chladiča a na piatych dverách. Svetová premiéra prvého SUV v prevedení RS bude už začiatkom októbra v Paríži.

Najnovšie správy