ŠKODA na Medzinárodných leteckých dňoch SIAF prinesie horúce novinky

July 26, 2019
Najväčšie podujatie pre fanúšikov leteckej techniky – Medzinárodné letecké dni SIAF – sa uskutoční už počas víkendu 3. a 4. augusta na letisku Sliač.
  • Medzinárodné letecké dni SIAF 2019 sa uskutočnia 3. – 4. augusta na letisku Sliač
  • Hlavným partnerom podujatia je už po šiestykrát ŠKODA
  • ŠKODA prinesie na letecké dni nové modely SCALA a SUPERB

Najväčšie podujatie pre fanúšikov leteckej techniky – Medzinárodné letecké dni SIAF – sa uskutoční už počas víkendu 3. a 4. augusta na letisku Sliač. ŠKODA, ako hlavný partner, opäť nebude chýbať. Už po šiesty raz si tak návštevníci budú môcť vychutnať nielen historické a súčasné lietadlá či vrtuľníky, ale aj výber toho najlepšieho z dielne značky ŠKODA. Na aktuálnom ročníku to budú predovšetkým úplne nová ŠKODA SCALA a modernizovaná ŠKODA SUPERB.

Milovníci lietadiel, stíhačiek či vrtuľníkov si prídu na svoje počas prvého augustového víkendu na letisku v Sliači. Okrem strojov na nebi sa návštevníci môžu tešiť aj na výnimočné autá, pretože ŠKODA je už šiesty rok hlavným partnerom podujatia. „Tento rok sme pripravili hneď niekoľko modelov. Predovšetkým sú to dve horúce novinky SCALA a SUPERB, ktoré si návštevníci budú môcť dôkladne prezrieť. Verím, že práve tieto dve novinky, hoci nemajú krídla, zanechajú na návštevníkoch dojem a budú atraktívnym doplnením vystavenej leteckej techniky,“ uviedol Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Novinky pre priaznivcov štvorkolesových tátošov

V oddychovej zóne v sektore pre verejnosť predstaví ŠKODA AUTO Slovensko široké portfólio svojich vozidiel. Pre malých návštevníkov pripravila detské dopravné ihrisko, kde ich čaká kopec zábavy. Hlavnými hrdinami stánku budú dve horúce novinky – úplne nový model SCALA, plnohodnotné kompaktné rodinné auto s modernými, dynamickými a úspornými motormi, množstvom nových technológií a bezpečnostných asistentov, ktoré sa nikdy v tejto triede nenachádzali. A tiež modernizovaná vlajková loď SUPERB, ktorá sa po prvý raz začne vyrábať aj v odolnejšej verzii SCOUT, určenej pre zdolávanie nespevneného povrchu.

Dvom novinkám budú sekundovať aj osvedčené SUV modely KODIAQ RS (2,0 TDi 176 kW), KODIAQ vo výbave L&K (2,0 TDi 140 kW), off-roadový KODIAQ SCOUT (2,0 TDi 140 kW) či menší a športovejší KAROQ SPORTLINE (1,5 TSi 110 kW). Tie už čoskoro na Slovensku doplní ďalší prírastok do SUV rodiny – malý mestský crossover ŠKODA KAMIQ.

Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko je hlavným partnerom Medzinárodných leteckých dní SIAF už od roku 2014, pričom organizátorom podujatia zaisťuje mobilitu prostredníctvom flotily 15 áut. Program medzinárodných leteckých dní SIAF 2019 je možné nájsť na stránke podujatia www.siaf.sk Program začína 3. a 4. augusta 2019 vždy o 10:00 hod.

Najnovšie správy