Autorizované servisy značky ŠKODA sú zákazníkom plne k dispozícii aj počas lockdownu

January 12, 2021
Služby budú poskytovať v súlade so všetkými epidemiologickými pravidlami a stanovenými nariadeniami
  • Všetky autorizované servisy značky ŠKODA fungujú naplno aj v úvode roka 2021
  • Služby budú poskytovať v súlade so všetkými epidemiologickými pravidlami a stanovenými nariadeniami
  • V prípade záujmu o nové vozidlo je možné využiť aj online konfigurátor

Otvorené aj počas lockdownu! Všetky autorizované servisy značky ŠKODA sú, v zmysle Uznesenia vlády SR č. 808 zo dňa 31.12.2020,  pre zákazníkov k dispozícii aj počas januárových obmedzení. Svoje služby poskytujú v súlade s aktuálnymi protiepidemiologickými nariadeniami a klientom dokážu zabezpečiť všetky potrebné úkony, ktoré potrebujú aj v rámci bežnej prevádzky.

ŠKODA AUTO Slovensko v spolupráci so svojimi autorizovanými partnermi víta možnosť ponechať servisné centrá otvorené pre potreby klientov a aj takýmto spôsobom im zjednodušiť situáciu v tomto náročnom období. „Je dôležité, aby sa zákazníci mali na koho obrátiť v prípade riešenia bežných opráv, ale aj napríklad z dôvodu autonehody. Pre mnohých je auto v súčasnosti jedinou bezpečnou možnosťou individuálnej prepravy, a preto považujeme za správne, aby tieto služby boli dostupné pre každého,” uvádza Robert Hukel, vedúci popredajných služieb spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodáva: „Okrem servisov je pre záujemcov o nové vozidlo k dispozícii aj ŠKODA online 3D konfigurátor na www.skoda-auto.sk, v rámci ktorého je možné vyskladať si auto svojich snov aj z pohodlia domova. So špecifikáciou podľa predstáv sa potom môžu obrátiť na niektorého z predajcov telefonicky alebo e-mailom.“

ŠKODA AUTO Slovensko odporúča klientom, aby si dohodli návštevu svojho autorizovaného servisu individuálne, buď telefonicky alebo mailom. Prosíme všetkých o trpezlivosť a maximálnu súčinnosť pri odovzdávaní a preberaní vozidiel. Už štandardne budú totiž prebiehať za zvýšených hygienických podmienok. Preto aj v mene našich autorizovaných partnerov prosíme všetkých klientov, aby rovnako dodržiavali servismi stanovené pravidlá, ako aj všeobecne známe pravidlo R-O-R, teda rúško – odstup – ruky, a chránili tak seba i zamestnancov servisu,“ upozorňuje Robert Hukel, vedúci popredajných služieb ŠKODA AUTO Slovensko.

Poskytované služby, ako aj otváracie hodiny servisov, sú v bežnom režime jednotlivých partnerov. Všetky potrebné informácie je možné nájsť na stránke www.skoda-auto.sk alebo na webových stránkach partnerov.

Celý text tlačovej správy vrátane fotografií nájdete na ŠKODA Storyboard-e.

Najnovšie správy