Najväčší cyklistický sviatok je tu!

Tour de France
06
JÚL

Tour de France

06 JÚL, 2019 - 28 JÚL, 2019

ŠKODA AUTO podporuje preteky Tour de France ako oficiálny sponzor a dodávateľ oficiálneho vozidla od roku 2004

Ideme do toho naplno!

Spojenie cyklistiky so značkou ŠKODA siaha hlboko do minulosti, až ku vzniku samotnej automobilky. Bohatá história mladoboleslavskej automobilky sa začala písať v roku 1895, keď sme spustili výrobu bicyklov.

Na dvoch kolesách už od 1895

Od roku 2004 je ŠKODA navyše partnerom a dodávateľom oficiálnych automobilov na najpopulárnejších cyklistických pretekoch sveta – Tour de France.

Na legendárnej Tour zastrešujeme aj jeden z dresov pre individuálne hodnotenie cyklistov – najskôr biely dres a od roku 2015 podporujeme prestížny zelený dres.

Oficiálna appka TOUR DE FRANCE 2019

Táto šikovná aplikácia je nutnosťou pre všetkých fanúšikov cyklistiky, ktorí chcú mať aktuálne informácie z Tour vždy na dosah ruky. Ponúka nielen rebríčky a live aktualizácie z pretekov, ale aj GPS tracking v reálnom čase, profily jazdcov a mnoho ďalšieho.

Pridajte sa k nám na We Love Cycling a okrem noviniek z cyklistického sveta a množstva článkov a videí máte teraz možnosť vyhrať exkluzívny zájazd na Tour de France alebo originál podpísaný zelený dres.

Myslíme na bezpečnosť

V rámci našej poslednej kampane na We Love Cycling sme sa bližšie pozreli na najdôležitejšiu vec, ktorá sa týka azda každého cyklistu - bezpečnosť na ceste.

Naša cyklo kolekcia

Nášho dedičstva sa držíme dodnes a okrem bicyklov ponúkame aj cyklistické príslušenstvo a oblečenie.