7/6 - 7/28/2019

Tour de France

ŠKODA AUTO podporuje preteky Tour de France ako oficiálny sponzor a dodávateľ oficiálneho vozidla od roku 2004

Spojenie cyklistiky so značkou ŠKODA siaha hlboko do minulosti, až ku vzniku samotnej automobilky. Bohatá história mladoboleslavskej automobilky sa začala písať v roku 1895, keď sme spustili výrobu bicyklov.

Na dvoch kolesách už od 1895

Od roku 2004 je ŠKODA navyše partnerom a dodávateľom oficiálnych automobilov na najpopulárnejších cyklistických pretekoch sveta – Tour de France.

Na legendárnej Tour zastrešujeme aj jeden z dresov pre individuálne hodnotenie cyklistov – najskôr biely dres a od roku 2015 podporujeme prestížny zelený dres.

Oficiálna appka TOUR DE FRANCE 2019

Táto šikovná aplikácia je nutnosťou pre všetkých fanúšikov cyklistiky, ktorí chcú mať aktuálne informácie z Tour vždy na dosah ruky. Ponúka nielen rebríčky a live aktualizácie z pretekov, ale aj GPS tracking v reálnom čase, profily jazdcov a mnoho ďalšieho.

Pridajte sa k nám na We Love Cycling a okrem noviniek z cyklistického sveta a množstva článkov a videí máte teraz možnosť vyhrať exkluzívny zájazd na Tour de France alebo originál podpísaný zelený dres.

Myslíme na bezpečnosť

V rámci našej poslednej kampane na We Love Cycling sme sa bližšie pozreli na najdôležitejšiu vec, ktorá sa týka azda každého cyklistu - bezpečnosť na ceste.

Naša cyklo kolekcia

Nášho dedičstva sa držíme dodnes a okrem bicyklov ponúkame aj cyklistické príslušenstvo a oblečenie.