7/7 - 7/29/2018

Tour de France 2018

ŠKODA AUTO podporuje preteky Tour de France ako oficiálny sponzor a dodávateľ oficiálneho vozidla od roku 2004

Spojenie cyklistiky so značkou ŠKODA siaha hlboko do minulosti, až ku vzniku samotnej automobilky. Bohatá úspešná história mladoboleslavskej automobilky sa začína písať v roku 1895, keď začala výrobu práve bicyklami. Od roku 2004 je ŠKODA partnerom a dodávateľom oficiálnych automobilov na najpopulárnejších cyklistických pretekoch sveta – Tour de France. Na legendárnej Tour zastrešuje aj jeden z dresov pre individuálne hodnotenie cyklistov – od roku 2004 bola partnerom bieleho dresu a od roku 2015 podporuje prestížny zelený dres.

TOUR DE FRANCE App, presented by ŠKODA

Táto šikovná aplikácia je nutnosťou pre všetkých fanúšikov cyklistiky, aby zostali informovaní o aktuálnom stave v pretekoch. Ponúka nielen rebríčky a živé okamžité aktualizácie závodu, ale aj sledovanie GPS v reálnom čase, profily jazdcov a mnoho ďalšieho.

Pohľad naspäť

Tour de France 2017 bol už 104. ročníkom najsledovanejších cyklistických pretekov sveta. Štart bol 1. júla v nemeckom Düsseldorfe, trasa viedla územím Belgicka a Luxemburska do Francúzska. Až do cieľa 23. júla v Paríži pretekári absolvovali 21 etáp a 3 540 km.

WE LOVE CYCLING. A Vy?

WeLoveCycling.sk je online magazín, ktorý prináša zaujímavé príbehy, originálne videá a novinky zo sveta cyklistiky.