Administratívna podpora – práca vhodná pre študenta VŠ

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Vzdelanie:
študent vysokej školy
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ASAP
Miesto výkonu práce:
Sabinovská 6, Bratislava
Škoda Auto Slovensko s. r. o.
Sabinovská 6
821 02 Bratislava

Náplň práce

Balenie a evidencia odosielaných zásielok
Administratívna podpora pre viaceré oddelenia
V prípade neprítomnosti asistentky – evidencia došlej a odoslanej pošty, uvádzanie návštev

Ponúkame

  • Moderné medzinárodné pracovné prostredie
  • Práca s najnovšími technológiami
  • Milí, priateľskí a ústretoví kolegovia

Osobnostné predpoklady

  • študent vysokej školy, ktorý môže odpracovať 20 hodín týždenne v dňoch pondelok – piatok, v čase 10,00 – 14,00 hod., prípadne dohodou podľa rozvrhu (niektoré dni v tomto čase), aj počas letných prázdnin
  • časová flexibilita
  • záujem o dlhodobú spoluprácu
  • zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.