ŠKODA AUTO Slovensko ponúka svojim zákazníkov niekoľko možností, ako výhodnejšie kúpiť nový automobil značky ŠKODA.

 

Vyberte si z našej ponuky aktuálnych akcií:Limitovaná edícia Rapid Tour de France

S Tour de france šliapeme naplno už 11 rokov. Tak naštartujte ďalšiu etapu s novinkou ŠKODA Rapid v limitovanej edícii Tour de France so športovými sedadlami, 17" dizajnovými diskami a ďalšou našliapanou výbavou.

 Viac o ponuke

Fabia EXTRA s extra výbavou

Získajte vozidlo ŠKODA Fabia s EXTRA výbavou úplne zadarmo a k tomu predĺženú záruku a financovanie na pätiny bez navýšenia.

 Viac o ponuke

Roomster EXTRA s extra výbavou

Získajte vozidlo ŠKODA Roomster s EXTRA výbavou úplne zadarmo a k tomu predĺženú záruku a financovanie na pätiny bez navýšenia.

 Viac o ponuke

Octavia G-TEC: Cenovo dostupný alternatívny pohon

Nová Octavia G-TEC je dôležitým míľnikom v obohatení ponuky ekologických a súčasne cenovo dostupných modelov značky ŠKODA. CNG je najvýhodnejšou pohonnou hmotou a finančná úspora oproti klasickým fosílnym palivám dosahuje až 43%.

 Viac o ponuke

Octavia Laurin & Klement: Legendárna elegancia

Spoznajte model ŠKODA Octavia Laurin & Klement, ktorý v sebe snúbi moderný komfort a tradíčnú kvalitu našich zakladateľov.

 Viac o ponuke

Superb Business

Spoznajte atraktívnu ponuku modelu ŠKODA Superb Business s nadštandardnou výbavou pre pohodlie vašej rodiny a imidž vášho podnikania.

 Viac o ponuke

Akčné modely Yeti Smile a Mont Blanc

Urobte radosť sebe aj svojim blízkym. Akčné modely Smile a Mont Blanc sú ako stvorené do mesta, no trúfnu si aj na nespevnené cesty.

 Viac o ponuke

Nové modely Monte Carlo

Spoznajte nových členov rodiny so športovým rodokmeňom a odkazom legendárnej rally v Monte Carle. ŠKODA Citigo a ŠKODA Yeti vo vás prebudia dušu pretekára.

 Viac o ponuke