Zažite Tour de France na vlastnej koži

ŠKODA umožní zažiť Tour de France na vlastnej koži
ŠKODA umožní zažiť Tour de France na vlastnej koži

ŠKODA umožní zažiť Tour de France na vlastnej koži

10. 4. 2018

ŠKODA ako sponzor najsledovanejších cyklistických pretekov na svete Tour de France aj tento rok ponúka exkluzívnu šancu vyhrať v súťaži, zažiť jedinečnú atmosféru pretekov a stať sa súčasťou legendárnej tour.

  • Súťaž „ŠKODA E-shop - Body sa počítajú“ potrvá do konca mája
  • Hlavná výhra: Pohyb vo VIP zóne Tour de France, let helikoptérou, ranný tréning s účastníkmi pretekov, účasť v peletóne v sprievodnom vozidle
  • Päť výhercov získa aj poukážku na zľavu v ŠKODA E-shope v hodnote 100 eur
  • Minuloročný výherca Peter Fazekaš: Fantastický zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem

Už po pätnásty raz bude ŠKODA sponzorom najsledovanejších cyklistických pretekov na svete Tour de France. Aj tento rok ponúka exkluzívnu šancu jednému výhercovi a jeho ďalším dvom blízkym osobám zažiť jedinečnú atmosféru pretekov a stať sa súčasťou legendárnej tour. K zapojeniu sa do súťaže stačí nakúpiť v ŠKODA E-shope do konca mája.

Spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko spúšťa súťaž s názvom ŠKODA E-shop – Body sa počítajú. Na jej konci si víťaz hlavnej výhry odnesie účasť pre 3 osoby na vybranej etape Tour de France 2018. VIP balíček Tour de France ŠKODA Hospitality zahŕňa kompletnú starostlivosť a bohatý program. „Na troch šťastlivcov čaká exkluzívna možnosť pohybu vo VIP zóne, ranný tréning s predchádzajúcim víťazom pretekov, vyhliadkový let helikoptérou a jazda v pelotóne v sprievodnom vozidle,“ konkretizuje výhru Róbert Hukel, vedúci popredajných služieb spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Súťaží každý, kto nakúpi v ŠKODA E-shope

Zapojiť sa do súťaže o účasť na Tour de France je jednoduché: stačí nakúpiť na ŠKODA E-shope tovar v hodnote aspoň 30 €. Šanca na výhru sa dvojnásobne zvyšuje nákupom produktov zo špeciálnej cyklistickej kolekcie (cyklistické príslušenstvo, dresy, bicykle, nosiče bicyklov na strechu a ťažné zariadenie), za ktoré sú 2 hlasy, zaradené do žrebovania. Súťaž potrvá do 31. mája.

Výherca VIP balíčka Tour de France ŠKODA Hospitality bude vyžrebovaný 6. júna. Ďalších 5 vyžrebovaných výhercov získa poukážku na zľavu v ŠKODA E-shope v hodnote 100 eur. Viac informácií o prebiehajúcej súťaži a jej pravidlách nájdete na https://eshop.skoda-auto.sk .

Minuloročný víťaz: V živote na to nezabudnem

Pre Petra Fazekaša, minuloročného víťaza súťaže so ŠKODA E-shopom, bol pobyt na Tour de France jedinečnou skúsenosťou. „Bol som na množstve krásnych dovoleniek, ale tie tri dni na pretekoch Tour de France boli plné skvelých zážitkov z kategórie „zažiť a umrieť“,“ hovorí výherca, ktorý si profesionálnu starostlivosť užíval spolu s dcérou a švagrom. „Vychutnali sme si úžasnú atmosféru pretekov na trati aj v cieli, fantastický let vrtuľníkom. Boli sme posádkou sprievodného automobilu, ktorý šoféroval jeden z bývalých jazdcov Tour de France a nechýbala ani jazda na bicykloch. Zažil som tri dni, na ktoré v živote nezabudnem,“ dodáva.

ŠKODA sponzorom Tour de France pätnástykrát

Spoločnosť ŠKODA je od roku 2004 oficiálnym partnerom a oficiálnym automobilom Tour de France. V tomto roku podporí preteky jubilejný pätnásty raz.

Cyklistika sa so značkou ŠKODA úzko spája vďaka zakladateľom automobilky Václavovi Laurinovi a Václavovi Klementovi, ktorí pred 122 rokmi začínali s výrobou bicyklov. Tour de France je pre automobilku vrcholom podpory cyklistiky.

Tour de France je po majstrovstvách sveta vo futbale a olympijských hrách treťou najväčšou športovou akciou na svete. 105. ročník sa uskutoční 7. až 29. júla so štartom v departmente Vendée na západnom pobreží Francúzska a slávnostným finišom pod víťazným oblúkom v Paríži. Tento rok bude 3329 kilometrová trať jedna z najkratších v posledných rokoch.

Aktuálne tlačové správy

Všetky tlačové správy a novinky