Svet značky ŠKODA vždy po ruke

 	ŠKODA výrazne prepracovala svoju bezplatnú aplikáciu pre smartfóny
ŠKODA výrazne prepracovala svoju bezplatnú aplikáciu pre smartfóny

ŠKODA výrazne prepracovala svoju bezplatnú aplikáciu pre smartfóny

3. 1. 2018

Praktická aplikácia pre inteligentné telefóny ŠKODA Media Services sa predstavila v novom dizajne a s rozšírenými funkciami.

  • ŠKODA výrazne prepracovala svoju bezplatnú aplikáciu pre smartfóny
  • Svet značky ŠKODA vždy po ruke: Aplikácia obsahuje novinky zo sveta ŠKODA AUTO, tlačové správy aj správy zo ŠKODA Motorsportu
  • Exkluzívne príbehy z online-platformy ŠKODA Storyboard
  • Rozšírené funkcie: „Push-notifikácia“, „Čítať neskôr“ a aktuálne novinky z oficiálnych zdrojov značky ŠKODA na sociálnych sieťach
  • Aplikáciu si stiahlo už takmer 190 000 používateľov

Praktická aplikácia pre inteligentné telefóny ŠKODA Media Services sa predstavila v novom dizajne a s rozšírenými funkciami. Používatelia majú k dispozícii nové menu a vylepšené používateľské rozhranie. Okrem najnovších tlačových správ a noviniek z motošportu prináša tiež unikátne príbehy spojené so značkou ŠKODA. Aplikácia ŠKODA Media Services je k dispozícii pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

Atraktívnejšia a prehľadnejšia: Výrazne prepracovaná aplikácia ŠKODA Media Services prináša upravený dizajn, prepracovanú štruktúru a rýchlejšiu a pohodlnejšiu navigáciu. Používatelia získajú možnosť zoznámiť sa s najnovšími tlačovými správami spoločnosti ŠKODA AUTO, ako aj tímu ŠKODA Motorsport. Exkluzívne príbehy z online-platformy ŠKODA Storyboard čitateľov nielen pobavia, ale dodajú aj obsahovú pridanú hodnotu.

ŠKODA Media Services ponúka užitočné funkcie. O nových článkoch sú používatelia informovaní pomocou notifikácií. S funkciou „Čítať neskôr“ si môžu vybraný článok uložiť na neskoršie prečítanie. Aplikácia tiež umožňuje pohodlné sledovanie aktuálnych príspevkov značky ŠKODA na sociálnych sieťach.

Aplikácia je určená predovšetkým novinárom a zástupcom médií, ktorí vďaka nej nájdu najaktuálnejšie informácie o modelových radoch, spoločnosti ŠKODA AUTO a o značke ŠKODA v ucelenej a prehľadnej forme. Výborným spoločníkom bude aj pre všetkých fanúšikov a priaznivcov značky ŠKODA.

Aplikácia je dostupná v oficiálnych obchodoch pre Android alebo iOS

Aktuálne tlačové správy

Všetky tlačové správy a novinky