ŠKODA KODIAQ RS

ŠKODA odhalila ďalšie detaily najvýkonnejšieho SUV KODIAQ RS
ŠKODA odhalila ďalšie detaily najvýkonnejšieho SUV KODIAQ RS

ŠKODA odhalila ďalšie detaily najvýkonnejšieho SUV KODIAQ RS

18. 9. 2018

ŠKODA láka na svetovú premiéru vozidla KODIAQ RS v Paríži ďalšími fotografiami.

  • Prvé SUV značky ŠKODA v športovej verzii RS zaujme doplnkami v čiernej lesklej farbe a s dvadsaťpalcovými kolesami z ľahkej zliatiny
  • Zadná časť modelu sa vyznačuje viditeľnými koncovkami výfuku a odrazkou cez celú šírku zadného nárazníka
  • Nové športové SUV bude mať svetovú premiéru na parížskom autosalóne 2018

ŠKODA láka na svetovú premiéru vozidla KODIAQ RS v Paríži ďalšími fotografiami. Prvé SUV značky v prevedení RS zapôsobí nielen svojim vznetovým motorom s výkonom 176 kW (240 k), ale rovnako aj elegantným športovým dizajnom s lesklými čiernymi detailmi a dvadsaťpalcovými kolesami Xtreme z ľahkej zliatiny.

Najvýkonnejšie SUV značky ŠKODA upozorňuje na svoje dynamické ambície množstvom čiernych doplnkov. V lesklej čiernej farbe je tak maska chladiča, ako aj kryty vonkajších spätných zrkadiel, lišty okolo bočných okien a pozdĺžne strešné nosiče. V zadnej časti upútajú pozornosť dve viditeľné koncovky výfuku pod nárazníkom a červená odrazka, ktorá sa tiahne cez celú šírku zadného nárazníka. Tá je typickým rozlišovacím znakom všetkých modelov RS značky ŠKODA.

Premiéra pre značku ŠKODA: sériové dvadsaťpalcové kolesá Xtreme

Ako prvý model v histórii značky má ŠKODA KODIAQ RS už v štandarde dvadsaťpalcové kolesá Xtreme, ktoré odhaľujú sedemnásťpalcové brzdové kotúče a na červeno nalakované brzdové strmene. ŠKODA KODIAQ RS je aj vďaka týmto športovým parametrom jednoznačne najvýraznejším modelom v modelovej palete značky ŠKODA.

Premiéru na najvýkonnejšom SUV značky má taktiež aj nové logo RS. Jeho súčasťou je aj písmeno V (ako víťazstvo) v červenom prevedení, ktoré symbolizuje športový charakter a silu rodiny RS. Nové logo je umiestnené na maske chladiča a na piatych dverách. Svetová premiéra prvého SUV v prevedení RS bude už začiatkom októbra v Paríži.

Aktuálne tlačové správy

Všetky tlačové správy a novinky