získajte turbo výhody až 2 350 €

ŠKODA FABIA a RAPID s turbo výhodami
ŠKODA FABIA a RAPID s turbo výhodami

ŠKODA FABIA a RAPID s turbo výhodami

Dlho očakávaný motor 1.0 TSI konečne prichádza a nie je sám. Spolu s ním je tu nižšia spotreba, vyšší výkon a ďalšie TURBO výhody.

Slovenskí novinári otestovali motory 1.0 TSI

Lepšie ako stokrát čítať je raz vyskúšať

Rozhodnite sa na základe vlastnej skúsenosti, čo si myslíte o novom motore 1.0 TSI. Príďte si otestovať nový trojvalec a získate 50 % zľavu na 5-ročný servis, výbavu Paket Plus, originálne príslušenstvo v hodnote 300 € a k tomu predĺženú záruku na 5 rokov. Objednajte sa na testovaciu jazdu ešte dnes.

Vyštartujte na modeloch ŠKODA s TURBO výhodami!


Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste na servise u nás ušetrili, získate naše ŠKODA Service Care balíky na celých 5 rokov len za polovicu.

Chcem vedieť viac


Vyberte si k vami zvolenej konfigurácii navyše paket Plus a dostanete ho od nás grátis. Tieto pakety sú inšpirované predovšetkým vami, a preto obsahujú atraktívnu ponuku doplnkovej výbavy, bez ktorej sa na cestách určite nezaobídete.


Úlohou našich vozidiel je predovšetkým dobre vám slúžiť, čo sa mnohokrát nezaobíde bez doplnkového príslušenstva. Za našimi doplnkami si stojíme a budeme radi, ak si z bohatého sortimentu ŠKODA Originálneho príslušenstva vyberiete to pravé.

Chcem vedieť viac


Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní partneri.

Chcem vedieť viac

Motory 1.0 TSI


Dlho očakávaný motor 1.0 TSI prináša pod kapotu modelov ŠKODA FABIA a ŠKODA RAPID menší objem, nižšiu spotrebu a zároveň vyšší výkon aj krútiaci moment.

- Hmotnosť motorov o 10 kilogramov nižšia
- Spotreba klesla o 6 %

1.0 TSI 70 kW:
- Výkon základného variantu vzrástol zo 66 kW (90 k) na 70 kW (95 k)

1.0 TSI 81 kW:
- Silnejšia verzia má rovnaký výkon ako pôvodná: 81 kW (110 k)
- Vyšší krútiaci moment 200 Nm (doteraz 175 Nm)